Místo školení – popis cesty


PRAHA - bezbariérový přístup

Popis cesty k místu konání ve Marianeum, Máchova 7, Praha 2 (dříve Vzdělávací institut CHČR):

 • Varianta 1: Od stanice metra „Nám. míru“ vzhůru Francouzskou ul., pak zabočit vpravo Záhřebskou, vlevo Varšavskou, na třetí křižovatce vpravo Máchova 7 – celkem asi 5 min. chůze.

 • Varianta 2: Od stanice metra „I. P. Pavlova“ jet dvě stanice tramvají č. 4 nebo 22, vystoupit v ul. Francouzské na stanici „Jana Masaryka“. Máchova ul. je vpravo, souběžná s ul. Jana Masaryka.

 • Parkovat lze: ul. Rybalkova (pouze levá strana), Voroněžská, Slovenská (pouze levá strana), Francouzská (od křižovatky s ul. Máchova směrem od centra)

 • Další informace najdete na stránkách institutu: www.marianeum.cz

Popis cesty k místu konání v učebně AIVD, Karlovo nám. 14, Praha 2:

 • z Florence tramvají č. 3, (zastávka na Karlově nám. je přímo před budovou)

 • nebo metrem do stanice Karlovo náměstí.

Budova je ve spodní části Karlova nám., blízku vchodu do metra. Dole u vchodu je třeba zvonit na zvonek AIVD, učebna je v nejvyšším patře.


BRNO

Popis cesty k místu konání v centru BRNOOFFICE, Králova 9, Brno - Žabovřesky

Od hlavního nádraží jeďte tramvají 9 nebo 12 na zastávku Česká. Zde přestupte na tramvaj 3 nebo 15 ve směru Bystrc, Rakovecká a vystupte na zastávce Králova. Odtud se vydejte Královou ulicí doleva a po chvilce dorazíte do centra BRNOOFFICE. Cesta od nádraží zabere do 15 minut.

Při příjezdu autem je možné parkovat na Králově nebo v přilehlých ulicích (nejsou zde modré zóny).

Souřadnice místa: 49°12'38.482'N, 16°34'58.636'>


ČESKÉ BUDĚJOVICE - bezbariérový přístup

Popis cesty k místu konání v SŠ Polytechnické, v Nerudově ulici č.59, Č.B.

 
Cesta z vlakového i autobusového nádraží v Č.Budějovicích:
 • Varianta 1: Nastoupíte do trolejbusu č. 5 a vystoupíte na třetí zastávce „ Jírovcova “.
 • Varianta 2: U nádraží nastoupíte do autobusu 4, 6 nebo 11 nebo do trolejbusu 9. Vystoupíte na čtvrté zastávce „Družba – IGY“ a dále půjdete ve směru jízdy.
  Odjezdy MHD č. 5: 8 hod. - 09, 19, 29, 39, 49 min.
  Odjezdy MHD č. 9: 8 hod. - 05, 12, 22, 32, 42, 52 min.
  Odjezdy MHD č. 11: 8 hod. - 06, 16, 28, 43, 58 min.
  Odjezdy MHD č. 6: 8 hod. - 03, 36, 54 min.
 • Varianta 3: Pro příjezd autem je ve dvoře školy možnost parkování. Parkuje se na druhém dvoře, vjezd do dvora je otevřený a vjíždí se do něj z ulice Jírovcova.
  Z Nerudovy ulice se zahne doleva a potom opět doleva do Jírovcovy ulice. Po levé straně je vjezd do dvora, první je uzavřený, druhý je volný.

JIHLAVA - bezbariérový přístup

Popis cesty k místu školení v EA Business Hotel Jihlava:

Hotel se nachází v areálu Stříbrné Terasy (dříve podnik Tesla), Havlíčkova 28-30, Jihlava.

 • Autobusem:
  Ulicí Tolstého k Domu kultury, pak zahněte doleva a přejděte vozovku na druhý chodník. Před světelnou křižovatkou vpravo je hotel. Asi 10 min. chůze.

 • Autem:
  Dálnice D1, exit 112. km Pávov od Prahy i Brna. Příjezd po přivaděči směr Jihlava. Za čerpací stanicí Slovnaft po cca 500 m sjeďte z přivaděče doprava. Po přijetí k hlavní ulici zahněte vlevo na ulici Romana Havelky: Pokračujte rovně ve směru na centrum přes dva kruhové objezdy rovně. Za první světelnou křižovatkou je vjezd do areálu hotelu.

 • Vlakem:
  Od hlavního nádraží trolejbusem A nebo BI na zastávku Chlumova. Přejděte přes vozovku na druhý chodník a pak jděte asi 50 m směrem dolů. Před světelnou křižovatkou vpravo je hotel.

  Od městského nádraží nahoru, u parku zahněte doleva a jděte ul. Fritzovou ke světelné křižovatce. Přejděte vozovku, zahněte doprava, do kopce asi 50 m. Asi 5 min. chůze.OLOMOUC - bezbariérový přístup

Popis cesty k místu konání: Vědeckotechnický park UP v Olomouci ,Šlechtitelů 21, Olomouc

Z centra Olomouce (Tržnice, náměstí Hrdinů) jezdí na ul. Šlechtitelů pravidelná autobusová linka č. 22. Od hlavního nádraží ČD jezdí na ul. Šlechtitelů pravidelná autobusová linka č. 13. Zastávka Šlechtitelů stojí naproti areálu PřF UP. U vstupu do areálu je orientační tabule s vyznačením budovy VTP UP. Vědeckotechnický park je po vstupu do areálu po levé straně za vysokou zelenou budovou.

Podrobné informace pro příjezd autem na stránkách http://www.vtpup.cz/kontakt.html

Možnost parkování v areálu.


OSTRAVA

Popis cesty k místu konáníve Vzdělávacím centru, Kotkova 4, Ostrava Vítkovice.

 • Z Hlavního nádraží tramvaj č. 2
 • Z Nádraží Svinov tramvaj č. 3
 • Zastávka Mírové námětí. Po vystoupení z tramvaje přejděte šikmým chodníkem park a dojděte k prostřední ze 3 budov z červených cihel.

Parkování: objeďte budovu a za ní je hlídané parkoviště. Pro účastníky kurzu je zdrama.